facebook twitter-bird-logo-shape-in-a-square google instagram ribbon time login add family couple

Villacım, 10 yılı aşkın süredir turizm sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan fakat doğru altyapı ve hizmet anlayışının tam olarak oturamadığı villa tatili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk senesinde ortalama 6.000’den fazla misafiri başarılı bir şekilde ağırlamayı başararak, “bütünleşik hizmet” yapısı dahilinde gelişmeye devam etmektedir.

Tüm villa kiralama hizmetleri “Villacım Emlak Tur. İnş. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.” olarak kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Ayrıca firmamız, 10487 TÜRSAB belge numarası ile A Grubu Acente konumundadır. Sizlere, sadece villa kiralama alanında değil; kiraladığınız villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan uçak biletinden, bölgeye ulaşmanız halinde gerek duyacağınız kiralık araç seçeneğine kadar tüm hizmetleri bir arada sunmak adına hareket etmektedir. Tüm bu hizmet süreçlerinde Villacım’ın benzersiz destek anlayışı her adımda sizlerle birliktedir. Günün her saatinde

villacim.com web sitesinde sadece seçkin villa seçenekleri yer alır. Binlerce villa arasından “yerinde kontrol” anlayışı ile incelenen ve onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 300’ü aşkın özel villa sizlerle paylaşılır. Villacım portföyünde bulunan her bir villa müstakildir ve kendine ait özel havuza sahiptir.

Villacım üzerinden beğendiğiniz villa için, bir kaç saniye için rezervasyon yapmanız mümkündür.

Kurumsal Bilgiler

Şirket Ünvanı: VİLLACIM EMLAK TUR. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Vergi Dairesi: Kaş

Vergi Numarası: 9250514571

Türsab Belge No: 10487


Adres ve İletişim Bilgileri

Merkez Ofis: Kalkan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:38/2 – KAŞ / ANTALYA

Kurumsal İletişim: +90 242 844 2488

Misafir Destek Hattı: +90 850 532 6802
Çalışma Saatleri : 09:00 – 23:59


 • Fatih Tongal Fatih Tongal Kurucu Ortak

  fatih.tongal@villacim.com.tr

 • Ömer Bacak Ömer Bacak Kurucu Ortak

  omer.bacak@villacim.com.tr

 • Alper Aydilek Alper Aydilek Yönetici

  alper.aydilek@villacim.com.tr

 • KARŞILAŞTIR 0
 • GÖSTER
 • TEMİZLE