facebook twitter-bird-logo-shape-in-a-square google instagram ribbon time login add family couple

Kiralık villa, kalabalık otel turizmine alternatif olarak ortaya çıkmış sakin ayrıcalıklı villa turizmi için tasarlanmış bir konaklama türüdür. Kendine özel yüzme havuzlu villalar ile sadece size ait huzurlu bir tatili doyasıya yaşama imkanı sunan villalarımız, ailece veya geniş arkadaş grupları için ideal bir tatil seçeneğidir.

Kiralık villalar, özel yüzme havuzlu villalar, tesettürlü ailelere uygun havuzu korunaklı muhafazakar villalar ve muhafazakar balayı villaları olarak her türlü ihtiyaca cevap verecek segmentte bulunmaktadır.

Özel yüzme havuzlu villaların tamamı, kendine ait havuz ve havuz terasına sahiptir ve tatiliniz boyunca sadece misafirlerinin kullanımına aittir. Villalarımız misafirlerimize temiz olarak teslim edilir ve havuz temizlik ve bakımları günlük düzenli olarak sabah erken saatlerde yapılarak, hem misafirlerimizin hijyenik bir havuzu kullanmaları sağlanırken, aynı zamanda onların rahatsız olmamaları sağlanır.

Havuzu korunaklı muhafazakar villalar ise tesettürlü aileler için tasarlanmış, havuz ve havuz terası kesinlikle dışarıdan görünmeyen, ailece gözlerden uzak tatil yapmak isteyenler için genellikle doğa içinde bulunan villalarımızdır.

Muhafazakar balayı villalarımız da yeni evli çiftlerin hayallerini süsleyecek güzellik ve özellikte tasarlanmış villalardır.

3 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Egem Isıtmalı Havuz 05.06.2020 - 08.06.2020 Korunaklı
  Villa Egem 3 gece / 2.800 TL
  Kalkan / Kördere Korunaklı Müsaitlik Takvimi
  Villa Tuba Jakuzili 27.06.2020 - 30.06.2020 Korunaklı
  Villa Tuba 3 gece / 2.250 TL
  Kalkan / İslamlar Korunaklı Müsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Bungalov KORUNAKLI 06.06.2020 - 09.06.2020 AHŞAP BİNA
  Villa Bungalov 3 gece / 2.357 TL
  Kalkan / Yeşilköy AHŞAP BİNA Müsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE